Aktualności

11.04.2018

Aktualne

Oferta pracy dla Specjalisty ds. rozliczeń i projektów UE

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń i projektów UE.
Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych w wersji elektronicznej na adres: biuro@pte.bydgoszcz.pl w terminie do dnia 16.04.2018 r.

Czytaj dalej

11.04.2018

Aktualne

Kolejny sukces Olimpijczyków

Z dumą pragniemy poinformować, iż zwycięzcą tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej został Krzysztof Kropidłowski - uczeń VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. To już 3 kolejny sukces Olimpijczyków z naszego Okręgu.

Czytaj dalej

25.03.2018

Aktualne

Zapraszamy do udziału w kursach i szkoleniach – informacja o prowadzonej rekrutacji

Zapraszamy do udziału w kursach i szkoleniach. W naszej ofercie znajdują się: MS Excel-na trzech poziomach zaawansowania, Kadry i płace w firmie od podstaw, Księgowość budżetowa, Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, Analiza finansowa, rachunkowość i księgowość firmy - poziom podstawowy i zaawansowany, Ochrona danych osobowych.

Czytaj dalej

21.03.2018

Aktualne

Lokalny Punkt Informacyjny w Inowrocławiu serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne „Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi”

bezpłatne spotkania informacyjne "Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych z funduszami unijnymi"

Czytaj dalej

12.03.2018

Aktualne

Konferencja i spotkania informacyjne „Voucher badawczy”

Zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek naukowych do udziału w konferencji otwierającej II nabór wniosków w ramach projektu "Fundusz Badań i Wdrożeń - Voucher badawczy".

Czytaj dalej

01.03.2018

Aktualne

Spotkanie informacyjne ,,Pozyskiwanie funduszy w praktyce – dotacje i pożyczki z Unii Europejskiej”

Spotkanie informacyjne ,,Pozyskiwanie funduszy w praktyce – dotacje i pożyczki z Unii Europejskiej”

Czytaj dalej

27.02.2018

Aktualne

Kursy językowe dofinansowane ze środków UE dla osób pracujących z powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego i kościerskiego.

Zapraszamy osoby pracujące z powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego i kościerskiego do wzięcia udziału w kursach
z języka: angielskiego i niemieckiego, przygotowujących do uzyskania certyfikatu językowego.

Czytaj dalej

27.02.2018

Aktualne

Zaproszenie na konferencję „Dzień wyjścia z szarej strefy 2018”

Konferencja odbędzie się 8 marca 2018 r. (czwartek) w godz. 10:00 – 13:00 w Szkole Głównej Handlowej, w sali 152, przy al. Niepodległości 162 w Warszawie.

Czytaj dalej

26.02.2018

Aktualne

Oferta pracy – MENTOR w projekcie unijnym

Biuro Oddziału poszukuje kandydata na stanowisko Mentora do projektu „Mobilni na rynku pracy 2 – program aktywizacji zawodowej osób młodych z województwa kujawsko-pomorskiego".
Serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji!

Czytaj dalej

21.02.2018

Aktualne

Zapytanie cenowe dot. wyboru Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy zamierza udzielić zamówienia dotyczącego wyboru Uniwersytetu Trzeciego Wieku (U3W) w ramach projektu pt. „Dojrzali aktywni podstawą rozwoju MMŚP - Strategia RESTART”,

Czytaj dalej

12.02.2018

Aktualne

Zaproszenie na cykliczne „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ” – 23 lutego 2018 r.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 23 lutego 2018 r. w godz. 10.00 – 12.30 zaprasza na cykliczne „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”

Czytaj dalej

02.02.2018

Aktualne

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dot. usług pro-zdrowotnych w projekcie RESTART

W wyniku postępowania zgodnie z zasadą konkurencyjności dotyczącego świadczenia usług pro-zdrowotnych dla uczestników w ramach projektu pt.: „Dojrzali aktywni podstawą rozwoju MMŚP – Strategia RESTARTdo realizacji wybrana została oferta przesłana przez: PALLMED sp. z o.o.

Czytaj dalej

Archiwum aktualności

Kategorie