10 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ – DNI OTWARTE W DOMU EKONOMISTY

Z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej bydgoski oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego organizuje Dni Otwarte, w czasie których zaprezentowane zostaną projekty finansowane z Funduszy Europejskich.

To czas podsumowań i możliwość zapoznania się z korzyściami związanymi z obecnością naszego regionu w Unii Europejskiej, pozytywnymi zmianami, jakie nastąpiły dzięki unijnym funduszom oraz dalszymi możliwościami,  jakie przyniesie nowa perspektywa finansowa. W czasie Dni Otwartych wszyscy zainteresowani zapoznać się będą mogli z projektami realizowanymi w ramach PO KL.

W Domu Ekonomisty przy ul. Długiej 34 w dniu 7 maja br., w godz. 10.00-15.00 w sali 201 (II piętro) przygotowanych zostanie 6 stanowisk przedstawiających następujące projekty:

Ponadto przeprowadzone zostaną seminaria:

Na spotkaniu uczestnicy mogą otrzymać informacje, porady w sprawach związanych z opracowaniem i wdrażaniem projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL).

Przy stanowisku oferującym szkolenia realizowane przez PTE będzie można uzyskać informacje na temat: studiów podyplomowych, kursów, seminariów, pożyczek dla mikro, małych i średnich firm, a także usług finansowo – księgowych.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!