W środę 17 czerwca 2026 r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie na najlepszy biznesplan dla uczestników warsztatów realizowanych w ramach „Szkolnego inkubatora przedsiębiorczości”. Zajęcia odbywały się dla uczniów 3 szkół biorących udział w projekcie WZMOCNIENIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH UCZNIÓW 3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GMINIE KCYNIA.
Cykl 10 spotkań warsztatowych zakończył się konkursem na biznesplan, w którym przewidziano nagrody dla 3 najlepszych prac oraz 2 wyróżnienia.
Uczniowie zgłosili bardzo ciekawe prace obejmujące opis merytoryczny przedsięwzięcia i analizę finansową. Spośród 19 prac, które wpłynęły na konkurs nagrody przyznano:
- Miejsce I
Alan Hak – Produkcja i sprzedaż jaj konsumpcyjnych
- Miejsce II
Lena Karmowska – Laboratorium biotechnologiczne w modelu „flex lab”
- Miejsce III Antoni Okrutnik – Usługi edukacyjne – kursy i warsztaty z języka angielskiego
Wyróżnienia:
- Magdalena Urbaniak – Usługi marketingowe w mediach społecznościowych
- Krzysztof Kuliberda – Aplikacji edukacyjna skierowana do uczniów
Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie gratulujemy pomysłów, entuzjazmu i zaangażowania. Liczymy, że zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Wam podejmować kolejne decyzje o ścieżce edukacyjno-zawodowej.



