Uroczysta gala z okazji Jubileuszu 60-lecia działalności PTE – Oddział w Bydgoszczy

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy obchodziło w 2022 r. 60 lecie swojej działalności. Kulminacyjnym punktem obchodów jubileuszowych była uroczysta Gala, która odbyła się w dniu 16 listopada 2022 r. (środa) o godz. 17:00 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy (PTE) jest instytucją otoczenia biznesu, która na mapie regionu zaznacza się m.in. organizacją specjalistycznych szkoleń z zakresu księgowości, rachunkowości oraz realizacją projektów unijnych z obszaru przedsiębiorczości, aktywizacji zawodowej i edukacji. W siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Długiej 34 mieszkańcy Bydgoszczy mogą skorzystać z projektów pozwalających uzyskać nowe kwalifikacje, uzupełnić doświadczenie zawodowe np. korzystając ze stażu lub ubiegać się o dotacje na założenie działalności gospodarczej.

PTE w Bydgoszczy w swoich strukturach zrzesza ponad 150 członków. Gala jubileuszowa była uroczystym wydarzeniem podsumowującym działalność Oddziału w trakcie 60 lat pracy oraz okazją do wyróżnienia członków zaangażowanych w rozwój Stowarzyszenia. Galę poprowadził Cezary Wojtczak, a w uroczystości udział wzięli przedstawiciele nauki, biznesu oraz administracji publicznej.

Podczas Gali mieliśmy okazję wspólnie świętować, rozmawiać o naszej bogatej historii i doświadczeniach oraz o tegorocznych obchodach, ale przede wszystkim wyróżnić członków, który wnieśli największy wkład w rozwój Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy. Nie mogło zabraknąć akcentu opiniotwórczego – a to dzięki panelowi dyskusyjnemu, który dotyczył edukacji ekonomicznej.
Galę podsumowaliśmy wyjątkowym koncertem Agi Twardowskiej z zespołem.
Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, życzenia, gratulacje i prezenty, za wszystkie miłe słowa, które wciąż do nas docierają!
PS. Już wkrótce więcej zdjęć z tej wspaniałej uroczystości – zapraszamy do śledzenia naszej i strony internetowej oraz fb.

Menu