Poniżej przedstawiamy listy rankingowe dla poszczególnych Punktów Wspierania Przedsiębiorczości (PWP). Listy dostępne są również w poszczególnych PWP na terenie województwa.
UWAGA: Na listach nie ma nazwisk osób, których formularze zgłoszeniowe nie przeszły pozytywnej oceny formalnej lub nie spełniły minimum punktowego, wynoszącego 13 punktów z oceny merytorycznej.
Zgodnie z założeniami projektu w II naborze zakwalifikowano na rozmowy z doradcami zawodowymi dla Punktów Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoszczy – Śródmieściu i Inowrocławiu po 28 osób z najwyższymi średnimi ocenami za część B i C karty oceny formularza zgłoszeniowego, a dla Punktów Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy, Brodnicy, Tucholi i Włocławku po 26 osób z najwyższymi średnimi ocenami za część B i C karty oceny formularza zgłoszeniowego. W przypadku braku możliwości uczestnictwa w rozmowie z doradcą zawodowym osoby znajdującej się na liście podstawowej w danym PWP, do rozmów zaproszone będą kolejne osoby z list rezerwowych.
W przypadku, gdy więcej niż jeden formularz zgłoszeniowy uzyskał identyczną średnią notę z punktów B i C, tworząc ranking, zgodnie z Regulaminem rekrutacji, kolejno uwzględniano: – w pierwszej kolejności brano pod uwagę liczbę punktów związanych z przynależnością do grup defaworyzowanych na rynku pracy,- w następnej kolejności decydowała zgodność głównego miejsca prowadzenia planowanej działalności gospodarczej z lokalizacją PWP, do którego został złożony Formularz zgłoszeniowy, – w sytuacji, gdy w dalszym ciągu nie był możliwy wybór, uwzględniano liczbę punktów uzyskanych w punkcie C Karty oceny formularza zgłoszeniowego za uzasadnienie chęci podjęcia działalności gospodarczej,
– ostatecznym kryterium wyboru była mniejsza rozbieżność pomiędzy ocenami za część C Karty oceny formularza zgłoszeniowego członków Komisji Rekrutacyjnej.
Z osobami zakwalifikowanymi do rozmów z doradcami zawodowymi kontaktować się będą pracownicy poszczególnych PWP w celu umówienia na spotkanie. Osobom zakwalifikowanym na rozmowę z doradcą zawodowym przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem mają one obowiązek zabrania na spotkanie dowodu osobistego oraz dokumentów potwierdzających opisane w formularzu zgłoszeniowym, wykształcenie i doświadczenie zawodowe (np. dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia, licencje).
UWAGA: NIE ZABRANIE DOKUMENTÓW NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ JEST RÓWNOZNACZNE Z DYSKWALIFIKACJĄ.
Po rozmowach z doradcą zawodowym do udziału w projekcie „Zostań przedsiębiorcą” zaproszonych zostanie łącznie 80 osób w województwie, z których szansę na uzyskanie wsparcia finansowego w wysokości do 40 tys. zł będzie miało 65 osób.
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem rekrutacji od decyzji Komisji Rekrutacyjnej nie przysługuje odwołanie.
Informujemy, że w ramach II naboru do projektu w całym województwie wpłynęło 1413 formularzy zgłoszeniowych.