Uwaga! Zawieszenie organizacji kursów do 29 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, jak i w regionie informujemy, że zajęcia zostały zawieszone do dnia 29 marca. Wznowienie kursów planowane jest od kwietnia.

Zawieszenie realizacji kursów i szkoleń wprowadzone zostało do 29 marca 2020 r.
i wynika z zaleceń
ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informacja o zmianach harmonogramów realizowanych kursów będzie przekazana wszystkim Uczestnikom mailowo oraz telefonicznie. 

Dodatkowo, informujemy, że od dnia 11.03.2020 r. w związku z zaleceniami wynikającymi z ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zmianie ulegnie funkcjonowanie biura PTE. Zalecamy, aby wszelkie możliwe sprawy związane z działalnością Biura, funduszami unijnymi oraz Programem Regionalnego Funduszu Szkoleniowego załatwiać za pośrednictwem poczty e-mail bądź poprzez kontakt telefoniczny (budynek PTE zamknięty). Formularze zgłoszeniowe na kursy prosimy przesyłać pocztą tradycyjną lub mailową.

W sytuacjach pilnych, wymagających wizyty z biurze Oddziału PTE prosimy o korzystanie
z domofonu.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr 52 322 90 60 lub 66, a także pod adresem e-mail: sekretariat@pte.bydgoszcz.pl. W sprawie Programu Regionalny Fundusz Szkoleniowy prosimy o kontakt pod nr 52 322 90 61