Zapraszamy do udziału w debatach dot. aktualizacji Strategii Miasta Bydgoszczy

W ramach prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Miasta zapraszamy wszystkich Mieszkańców do udziału w cyklu 6 debat strategicznych, których celem jest zebranie głosów lokalnej społeczności na temat przyszłości Bydgoszczy w różnych obszarach życia. Na otwartych spotkaniach będziemy dyskutować nad kształtem miasta w kontekście miejsca pracy, zamieszkania, spędzania wolnego czasu, zagospodarowania przestrzeni czy środowiska. Chcemy dowiedzieć się jak Bydgoszczanie wyobrażają sobie siebie i miasto za trzynaście lat, aby byli zadowoleni z życia w Bydgoszczy i chcieli w niej pozostać.
Spotkania organizowane są przy współudziale różnych środowisk, co może wpłynąć na tematy wiodące, niemniej zawsze dyskusja będzie dotyczyć całości zagadnień związanych z przyszłością Bydgoszczy. Debaty odbędą są w kilku terminach, aby każdy mógł wybrać dogodny dla siebie dzień.  Transmisję debat można śledzić „na żywo” przez linki udostępniane w dniu spotkań na stronie www.strategia.bydgoszcz.pl.  W debatach można brać udział wielokrotnie.
Kalendarium debat:

 

BADANIA ANKIETOWE
Do 26 października 2017 r. trwa badanie ankietowe dotyczące przyszłego kształtu Miasta
prowadzone wśród mieszkańców i osób związanych z miastem. Ankiety można wypełniać online na stronie internetowej www.startegia.bydgoszcz.pl lub pobrać formularz.
Zwrot ankiet:
– wrzucenie do urn zlokalizowanych w obiektach Urzędu Miasta Bydgoszczy: ul. Jezuicka 1, ul. Grudziądzka 9-15, ul. Wojska Polskiego 65, CH „Zielone Arkady” ,ul. Wojska Polskiego 1, biura meldunkowe:
ul. Przyrzecze 1, ul. E. Gierczak 6, ul. Boya Żeleńskiego 18,
– przesłanie na adres pocztowy: Wydział Zintegrowanego Rozwoju, ul. Jezuicka 6a, 85-102 Bydgoszcz,
– przesłanie drogą elektroniczną na adres: strategia@um.bydgoszcz.pl,
– wypełnienie online: www.startegia.bydgoszcz.pl.
Osoby zainteresowane przebiegiem prac nad aktualizacją strategii zapraszamy do zaglądania na stronę www.startegia.bydgoszcz.pl oraz do kontaktu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Wydział Zintegrowanego Rozwoju, ul. Jezuicka 6a, 85-102 Bydgoszcz,
tel.:   52/58-58-912, 52/58-58-141, e-mail: strategia@um.bydgoszcz.pl
www.startegia.bydgoszcz.pl