Zapraszamy do udziału w projekcie Restart, który skierowany jest do pracujących osób w wieku 50+.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie Restart, który skierowany jest do pracujących osób w wieku 50+.

Dzięki zgłoszeniu do projektu możesz otrzymać indywidualną diagnozę dotyczącą Ciebie jako pracownika, określającą Twoje problemy i bariery, a po jej wykonaniu profilowo dobrane narzędzia i plan jak temu przeciwdziałać i co zrobić, aby Twoja praca zawodowa przynosiła Tobie i Twojej firmie obopólne korzyści.

Aby wesprzeć Twoją aktywność zawodową opracowana dla Ciebie Karta Restart wskaże możliwe tematycznie kursy zawodowe i kompetencyjne, do których bezpłatnego udziału Cię zaprosimy. Wskazania co do Twej ścieżki rozwoju i kariery pod okiem naszych doradców zostaną opracowane w formie dokumentu, zawierającego szereg wskazań i metod do zastosowania w Twojej pracy i firmie, tym samym pomagając Ci w niwelowaniu różnic i barier w rozwoju zawodowym i osobistym. Dodatkowo nasz projekt zakłada możliwość otrzymania innych elementów wspierających Twój rozwój i aktywność, tj. pakiety medyczne i pakiety fitness poprawiające sprawność, jak również uczestnictwo w uniwersytetach trzeciego wieku w celu podtrzymywania idei kształcenia przez całe życie.

Zapisz się już dziś. Czekać na Ciebie będą dedykowane Tobie rozwiązania podnoszące Twoje kompetencje i rozwijające wiedzę (kursy, szkolenia, warsztaty, itp).

Nie wierz w to, że już nie warto, czy że jest za późno!

To Twój najlepszy moment na zadbanie o siebie teraz z myślą o kolejnych latach Twej aktywności zawodowej.

Z ReStartuj się z nami. Przyjdź i ponownie poczuj siłę i satysfakcję Z SIEBIE w pracy!

Szczegóły i regulamin dostępne na stronie Restart. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy !