Zapraszamy na Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na kolejne  „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Spotkanie odbędzie się w piątek 27 października 2017 r., w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, Fordońska 74, w sali 104 BA.
Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.
Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.
Plan wystąpień:
• Cele i zadania Głównego Punktu Informacyjnego w Bydgoszczy. Harmonogramu konkursów RPO na 2017 rok wraz z przybliżeniem działań i poddziałań,
• Wsparcie proinnowacyjne,
• Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość,
• Firma bez ZUS z AIP!,
• Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy,
• Pożyczki dla przedsiębiorców.
Na zakończenie zapraszamy uczestników go „Gry biznesowej”, która poprowadzą trenerzy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/835243?newtest=Y
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z przyczyn od siebie niezależnych.
Partnerami spotkań są m.in.: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy, Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy, Pracodawcy Pomorza i Kujaw, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.