Konsultacje w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach XIV edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy zaprasza 9 listopada 2021 r. do udziału w drzwiach otwartych, które odbędą się w siedzibie PTE przy ul. Długiej 34.

W godz. 10.00-12.00 prowadzone będą bezpłatne konsultacje w zakresie zarządzania efektywnością pracowników w wieku 50+ i pełniących funkcje opiekuńcze. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z funkcjonalnościami i przetestować działanie platform informatycznych opracowanych w projektach innowacyjnych:

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: https://polskie-towarzystwo-ekonomiczne-tp2021-c.konfeo.com/pl/groups .

Natomiast w godz. 10.00-14.00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z doradcą z zakresu przedsiębiorczości, Justyną Ratajczak.

Na spotkaniach będzie również możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat prowadzonych przez bydgoski oddział PTE aktualnych projektów dotyczących dofinansowania na podjęcia działalności gospodarczej:

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia  znajdą Państwo na stronie: https://drzwi-otwarte-pte-tp2021-c.konfeo.com/pl/groups .

Udział w  konsultacjach i w drzwiach otwartych jest bezpłatny. Wymagane jest zapisanie się do 8 listopada br. na wydarzenie pod adresami mailowymi: chmara@pte.bydgoszcz.pl lub zapecka@pte.bydgoszcz.pl. Serdecznie zapraszamy!