Aktualności

UWAGA

Dokumenty rekrutacyjne do fazy wdrożeniowej w ramach projektu „RESKILLING – nowe zadanie dla firm z sektora MSP z branży usług opiekuńczych” są dostępne w zakładce „dokumenty projektowe” .

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń

 


 

16.02.2023 r. 

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY

Z początkiem marca rusza nabór do fazy wdrożeniowej w ramach projektu „RESKILLING – nowe zadanie dla firm z sektora MSP z branży usług opiekuńczych”

W ramach fazy wdrożenia przedsiębiorcy z branży usług opiekuńczych i rehabilitacyjnych będą mogli skorzystać z opracowanego w projekcie narzędzia umożliwiającego zaplanowanie i przeprowadzenie procesu przekwalifikowania pracowników (pod kątem aktualnych trendów w branży). Dodatkowo elementem fazy są szkolenia i doradztwo z zakresu przeprowadzenia reskillingu w przedsiębiorstwie, podczas których wyjaśnione zostaną szczegółowy procesu i działania narzędzia (platforma informatyczna) opracowanego w projekcie.

Do udziału w fazie zapraszamy małe przedsiębiorstwa, prowadzące działalności min. 1 rok w obszarze usług opiekuńczych/rehabilitacyjnych, którzy oddelegują do fazy min. 2 pracowników


 

06.09.2021 r.

Nabór podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w testowaniu narzędzia RESKILLING.

Nabór formularzy rekrutacyjnych do fazy testowania odbędzie się w terminie 17.09.2021-30.09.2021 r.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komplet dokumentów rekrutacyjnych dostępny w zakładce Dokumenty projektowe.

 


 

Zapraszamy na nasz profil. Znajdą tu Państwo informacje o projekcie i aktualnie prowadzonych działaniach.

Zapraszamy do polubienia


 

Menu