Kursy

Zapraszamy do udziału w kursach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne /O Bydgoszcz.

Informujemy, że do dnia 29 marca zajęcia na już realizowanych kursach i szkoleniach zostały zawieszone. Planowane jest ich wznowienie od IV 2020 r.

Nabór na kursy i szkolenia jest prowadzony. Organizacja wszystkich nowych kursów i szkoleń została przesunięta na co najmniej kwiecień 2020 r. 

Prosimy aby do końca marca wpłat dokonywać na konto Oddziału. Kasa będzie nieczynna do dnia 27.03.2020 r. 

Formularze zgłoszeniowe na kursy / szkolenia można składać do dnia 29.03 mailowo na adres smigiel@pte.bydgoszcz.pl oraz szkolenia@pte.bydgoszcz.pl lub pocztą zwykłą 

W czasie kursów zapewniamy najwyższy poziom zajęć, wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, przede wszystkim praktyków.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, w kameralnych, klimatyzowanych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Na każdym kursie zapewniamy serwis kawowy.

Na część prowadzonych kursów posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt, tel. 52 322 90 60 lub e-mail: szkolenia@pte.bydgoszcz.pl.

Wpłaty za udział w kursach można dokonać:

Przed rozpoczęciem kursu pobierana jest zaliczka w wysokości 200 zł, która przepada w przypadku rezygnacji uczestnika. Istnieje możliwość wpłaty w ratach. Płatność za kurs może zostać rozłożona na maks. 2 lub 3 raty. Raty nie są oprocentowane. Płatność ratalna jest wykluczona
przypadku kursów: Microsoft Excel.

W przypadku gdy kurs się nie odbędzie i okres naboru zostanie wydłużony zaliczka podlega zwrotowi na podstawie informacji o rezygnacji od kandydata/kandydatki zgłaszającego/zgłaszającej się na kurs.

Na każdym kursie uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe opracowane przez wykładowców prowadzących dany kurs.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Uwaga: o przyjęciu na kurs decyduje kolejność potwierdzenia zgłoszenia przez kandydata tj. dostarczenia wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego przekazanego mailowo przez Organizatora (PTE)
w odpowiedzi na wysłany przez kandydata formularz kontaktowy znajdujący się pod opisem każdego z kursów oraz wpłaty zaliczki za kurs.